Команда

kharchuk СЕРГІЙ ХАРЧУК — велофанат зі стажем. Ініціатор проекту та автор концепції велоперегонів «Київська Сотка» в Києві; співзхасновник Українського Гірськолижного Клубу; засновник рок-фестивалю Славське рок (івент-агенція Спортивні та культурні ініціативи). Розробник та гід по веломаршрутам України, Чехії, Німеччини, Хорватії, Португалії та інших країн (туристичнакомпанія Рутенія-Тур). Учасник веломарафонів Grossglockner König (шосе, Австрія), Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія). Наповнює змістом рекламне гасло компанії «Nike»: «Just do it!»
bondarchuk ЮЛІЯ БОНДАРЧУК — співробітниця туристичного агенства «Рутенія Тур». Юля прийшла допомагати на перших перегонах «Сотки» як волонтер і так органічно вписалась в колектив, що залишилась з нами. Працюючи ночами, готуючи стартові пакети учасників, Юля не втратила запалу і вранці встигла успішно проїтахи Сотку на прокатному веліку і знову повернулась до роботи оргкомітету.
На поточний момент Юля є адміністративним директором «Київської Сотки», розв’язує чисельні задачі, пов’язані з організацією перегонів.
didkovska КАТЕРИНА ДІДКОВСЬКА — координатор проектів в ГО «Самопоміч». Весела, мультифункціональна, тягне на собі різні навантаження, пов’язані з організацією марафону. Велотуристка з досвідом. Окрім цього, є інструктором з водного туризму та чарівно співає під гітару.
plut ВІКТОР ПЛУТ — наша надійна ІТ підтримка! Розробник сайту й сторінки «Сотки» та решти інтернет продуктів. Велолюбитель з досвідом та справжній професіонал своєї справи. Підтримує нас і порадою, і діями. Без Віктора було би дуже важко.
a_kharchuk АНТОН ХАРЧУК — велолюбитель від перших самостійних кроків. Учасник аматорських тріатлонів в Австрії, Чехії. Багаторазовий учасник веломарафону Grossglockner König (шосе, Австрія) та Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія).Керівник і тренер Гірськолижної школи УГК «Ski Club School» (Австрійська ліцензія інструктора, університет Зальцбургу, Австрія).
starchik ВОЛОДИМИР СТАРЧИК — наш «Вело-Гуру»! Веселий, легкий персонаж, який іміджево поєднує в собі привабливість кіноактора та силу спортивної зірки 🙂 Дев’ять років виступав за континентальні команди Італії та Іспанії. Останній період часу провів в складі «Amore&Vita» (Італія). Чемпіон України 2009 в командній гонці, учасник чемпіонатів світу. Нещодавно закінчив професійну кар’єру гонщика і працює менеджером в континентальній команді «Amore&Vita», а також наш консультант.
konoval ЮРІЙ КОНОВАЛ — наш консультант та експерт з різних питань. Ретельно ставиться до всіх тонкощів спортивного регламенту веломарафону. Молодий, позитивний, енергійний! Майстер спорту України з велосипедного спорту (шосе). Вихованець велобази «Артем» м. Київ з 2002 року. Член збірної м. Києва, учасник чемпіонатів і кубків України. Спортивний директор велокоманди «Х-Zone Cycling Team» з 2012 року. Тренер з велоспорту. Організований та відповідальний не по роках!
zaharchenko ДМИТРО ЗАХАРЧЕНКО — велолюбитель зі стажем. Дмитро має постійну роботу, але настільки любить вело-рух та бажає його підтримувати, що в вільний час виконує важливу організаційну роботу по випуску сувенірів та встигає ще і дописувати часом на сторінці «Коні Педальні». У Котляревського Еней був парубком моторним, а в нас — Дмитро.
ulyanich

 

ВОЛОДИМИР УЛЯНИЧ — зробив колосальний внесок на початковому етапі «Київської Сотки». Брав на себе складні узгодження з органами влади, ДАЇ, координував співпрацю з іноземними представництвами. Зараз разом з дружиною Оленою підтримує подію, як волонтер.

 

 

 

 

РОСТИСЛАВ ГУДІЛІН — людина з досвідом роботи в банківський сфері та будівельному бізнесі. Відповідальний, послідовний, педантичний менеджер. Підсилив команду Сотки, прийнявши на себе функції фінансового та адміністративного директора події. В юнацькі роки мав значні успіхи в акрабатиці та плаванні. Зараз перемагає на аматорських стартах з гірських лиж. Легко долає 100 км на гірському велосипеді ?