Маршрут

Шановні друзі!

Нарешті настав той день, коли можемо анонсувати велоперегони “Київська Сотка 2018”, які традиційно відбудуться в неділю 2-го вересня. Сподіваємось, що і цьогорічна подія стане велосипедним святом для всіх шанувальників двоколісного друга. Ми продовжуємо вдосконалюватись і очікуємо цього року ще більше гостей не тільки з усієї України, але й з-за кордону. Серед цікавинок і новинок цього року — додаємо номінацію «Гірський король», яка визначатиметься за сумою балів набраних на трьох визначений підйомах. Також, стане більше вікових категорій згідно зі стандартами UCI. Подробиці — в Положенні про змагання! ????

Проведено безліч консультацій та досліджено різноманітні маршрути. Сподіваємось, нам вдалось зупинитись на цікавому та викличному варіанті.
Подія розпочнеться масовим виїздом з вул. Хрещатик, далі через Бесcарабську площу на бул. Лесі Українки. Попрямуємо бульваром Дружби народів в напряму Столичного шосе. Весь цей шлях ми подолаємо за судівською машиною, яка буде рухатись з поміркованою швидкістю. Старт гонки-одразу за Видубицькою розв’язкою.

Далі — запеклі перегони! Прямуємо по Новообухівському шосе до села Підгірці. Повертаємо ліворуч у напрямку міста Обухів. В саме місто ми ледь заїжджаємо і повертаємо праворуч. Їдемо в напрямку міста Васильків, доїжджаємо до повороту на село Копачів і далі до Великої Бугаївки. Хочемо зазначити, що нам відомо про ґрунтову частину дороги на цій ділянці, але віримо, що завдяки Сотці там з’явиться асфальт. Після цього, прямуємо до Рославичів і біля розсадника ялинок повертаємо праворуч (тут проходить”Тур України”). Після рухаємось до села Круглик і в село Хотів, доїжджаємо до перехрестя зі світлофором і повертаємо на смт. Чабани. З дороги Круглик-Віта-Поштова ми виїжджаємо на Одеську трасу, прямуємо до перехрестя в Чабанах, там наліво і мчимо до ТРЦ Магелан. За 700 метрів до нього з’їжджаємо праворуч на паралельну доогу, ще 100 метрів і фініш!!!

Маємо трохи місця для гальмування і в’їжджаємо на парковку ТРЦ Магелан де на нас вже чекатимуть вболівальники 🙂