Команда

kharchuk СЕРГІЙ ХАРЧУК — велофанат зі стажем. Ініціатор проекту та автор концепції велоперегонів «Київська Сотка» в Києві; співзхасновник Українського Гірськолижного Клубу; засновник рок-фестивалю Славське рок (івент-агенція Спортивні та культурні ініціативи). Розробник та гід по веломаршрутам України, Чехії, Німеччини, Хорватії, Португалії та інших країн (туристичнакомпанія Рутенія-Тур). Учасник веломарафонів Grossglockner König (шосе, Австрія), Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія). Наповнює змістом рекламне гасло компанії «Nike»: «Just do it!»
ЮЛІЯ БОНДАРЧУК — співробітниця туристичного агенства «Рутенія Тур». Юля прийшла допомагати на перших перегонах «Сотки» як волонтер і так органічно вписалась в колектив, що залишилась з нами. Працюючи ночами, готуючи стартові пакети учасників, Юля не втратила запалу і вранці встигла успішно проїтахи Сотку на прокатному веліку і знову повернулась до роботи оргкомітету.
На поточний момент Юля є адміністративним директором «Київської Сотки», розв’язує чисельні задачі, пов’язані з організацією перегонів.
didkovska КАТЕРИНА ДІДКОВСЬКА — координатор проектів в ГО «Самопоміч». Весела, мультифункціональна, тягне на собі різні навантаження, пов’язані з організацією марафону. Велотуристка з досвідом. Окрім цього, є інструктором з водного туризму та чарівно співає під гітару.
plut ВІКТОР ПЛУТ — наша надійна ІТ підтримка! Розробник сайту й сторінки «Сотки» та решти інтернет продуктів. Велолюбитель з досвідом та справжній професіонал своєї справи. Підтримує нас і порадою, і діями. Без Віктора було би дуже важко.
a_kharchuk АНТОН ХАРЧУК — велолюбитель від перших самостійних кроків. Учасник аматорських тріатлонів в Австрії, Чехії. Багаторазовий учасник веломарафону Grossglockner König (шосе, Австрія) та Südtirol Sellaronda HERO (МТБ, Італія).Керівник і тренер Гірськолижної школи УГК «Ski Club School» (Австрійська ліцензія інструктора, університет Зальцбургу, Австрія).
ulyanich

 

ВОЛОДИМИР УЛЯНИЧ — зробив колосальний внесок на початковому етапі «Київської Сотки». Брав на себе складні узгодження з органами влади, ДАЇ, координував співпрацю з іноземними представництвами. Зараз разом з дружиною Оленою підтримує подію, як волонтер.

 

 

 

 

РОСТИСЛАВ ГУДІЛІН — людина з досвідом роботи в банківський сфері та будівельному бізнесі. Відповідальний, послідовний, педантичний менеджер. Підсилив команду Сотки, прийнявши на себе функції фінансового та адміністративного директора події. В юнацькі роки мав значні успіхи в акрабатиці та плаванні. Зараз перемагає на аматорських стартах з гірських лиж. Легко долає 100 км на гірському велосипеді ?

БОГДАН ВОЄВОДІН — «людина -оркестр»: викладач юрфаку університету Шевченка, відомий вело-блогер » Bike in City», чудовий PR — щик, публічний промоутер всього, що стосується вело-руху.
Долучення Богдана до команди надало публічному іміджу Київської Сотки яскравості та широкого охоплення.
При цьому Богдан ще встигає долучатись до роботи соціальної вело-школи та робити розкішні фоторепортажі. Вулкан, а не людина ????
СЕРГІЙ СОВА — «енерджайзер на двох колесах». Дуже енергійний, позитивний член команди. Сергій не тільки сам фанат велосипеду, але й потужний «месіонер», який невтомно збільшує секту «вело-залежних». Сергій ініціатор та організатор соціального проекту «Велосипедна Школа» в рамках Київської Сотки, невтомно вчить всіх бажаючих безпечній їзді на ровері, ділиться досвідом, розробляє методики. Сергій є спортивним менеджером Київської Сотки. В його компетенції розробка маршруту, формування команди суддів, організація старту та фінішу, безпека руху. Надзвичайно корисний та надійний член команди.
ОРЕСТ ЯРЕМЧУК — наш графічний дизайнер. Впродовж двох років працює разом з нами над створенням айдентики Київської Сотки. Дизайн нашого лого, постерів, нагород, сувенірної продукції та інша графіка створені саме ним. Ми тішимось, що в складі команди є людина, яка має бачення образу Київської Сотки і втілює його в життя.
АНДРІЙ ГОДІЙ — наймолодший за віком, але не за досвідом член команди. Андрій долучився як волонтер на самому початку проекту. Енергійний, внутрішньо-вмотивований член команди, який охоче береться за будь-яке завдання. Учасники Сотки 2-4 і досі можуть впізнавати виразні жовті показники на асфальті західних околиць міста.
БОГДАН РОХМАНІЙКО — доєднався до команди в дуже оригінальний спосіб. Травмувавшись під час третіх перегонів Київської Сотки, Богдан завітав до нашого офісу з метою залагодження формальностей зі страховою, але наше знайомство дуже швидко переросло у міцну взаємну симпатію та співпрацю. Богдан — талановитий архітектор, співавтор багатьох цікавих урбаністичних проектів. Свій творчій підхід та витончену естетику Богдан приніс в офіс Сотки. Ми дуже сподіваємося, що під керівництвом Богдана стартовий та фінішний майданчики Київської Сотки набудуть гармонійності та функціонального змісту.