Дошка пошани

Наші шановні члени команди що зробили значний внесок до проведення минулорічних соток.

 

starchik ВОЛОДИМИР СТАРЧИК — наш «Вело-Гуру»! Веселий, легкий персонаж, який іміджево поєднує в собі привабливість кіноактора та силу спортивної зірки 🙂 Дев’ять років виступав за континентальні команди Італії та Іспанії. Останній період часу провів в складі «Amore&Vita» (Італія). Чемпіон України 2009 в командній гонці, учасник чемпіонатів світу. Нещодавно закінчив професійну кар’єру гонщика і працює менеджером в континентальній команді «Amore&Vita», а також наш консультант.
konoval ЮРІЙ КОНОВАЛ — наш консультант та експерт з різних питань. Ретельно ставиться до всіх тонкощів спортивного регламенту веломарафону. Молодий, позитивний, енергійний! Майстер спорту України з велосипедного спорту (шосе). Вихованець велобази «Артем» м. Київ з 2002 року. Член збірної м. Києва, учасник чемпіонатів і кубків України. Спортивний директор велокоманди «Х-Zone Cycling Team» з 2012 року. Тренер з велоспорту. Організований та відповідальний не по роках!
zaharchenko ДМИТРО ЗАХАРЧЕНКО — велолюбитель зі стажем. Дмитро має постійну роботу, але настільки любить вело-рух та бажає його підтримувати, що в вільний час виконує важливу організаційну роботу по випуску сувенірів та встигає ще і дописувати часом на сторінці «Коні Педальні». У Котляревського Еней був парубком моторним, а в нас — Дмитро.